Když koruna na krátkou chvíli překonala 26,14 Kč/EUR, začala posilovat a po třetí hodině odpolední byla již zpět u hodnoty 26,10 Kč/EUR.
Krátce před pátou hodinou odpolední začala koruna prudce posilovat a během několika minut dosáhla hranice 26,06 Kč/EUR, kterou vzápětí překročila.
Na dolarovém trhu zaznamenala koruna menší výkyvy než vůči euru. Prakticky během celého dne se udržela v rozmezí 17,74 a 17,76 Kč/USD.
Pouze v ranních hodinách vyjadřovala koruna vůli posílit na 17,72 Kč/USD a naopak po druhé hodině odpolední se tlačila k 17,78 Kč/USD.
K výraznější změně ve vývoji kurzu došlo až po třetí hodině odpolední, když koruna začala posilovat a dostala se přes 17,72 Kč/USD. Později však oslabila zpět do původního pásma.
Před pátou hodinou koruna nejprve prudce posílila a opět překonala hodnotu 17,72 Kč/USD. Vzápětí se rozhodla posilovat dál a dostala se až na hranici 17,70 Kč/USD.
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.
Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Možnost kdykoliv zrušit
- Odemykejte obsah pro přátele
- Ukládejte si články na později
- Všechny články v audioverzi + playlist