Jan Pašek ( 55) se stává property manažerem pro objekty Tančící dům a BB Centrum Beta. Má dlouholeté zkušenosti se správou administrativních budov i skladovacích hal. Do C&W přichází ze společnosti DHL Solutions, kde zodpovídal jako manažer podpůrných oddělení za správu deseti areálů po celé ČR. V letech 1998-2008 pracoval jako property manažer ve firmě FM Logistic. Předtím byl zaměstnán u Cizinecké policie na pražském letišti.

Jan Pašek vystudoval Policejní akademii při Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Hovoří anglicky, španělsky a rusky. Je ženatý a má 3 děti. Mezi jeho koníčky patří golf, cyklistika, hudba a literatura.

Luboš Balík (44) bude zodpovídat za Centrum Zlatý Anděl. Do C&W přichází ze společnosti ECM Facility, kde měl na starosti správu dvou administrativních budov na pankrácké pláni a šest dalších objektů v Praze. V ECM Facility pracoval od roku 2002. Předtím deset let působil ve firmě SVÚOM Praha jako ředitel sekce realit. V letech 1984 – 1992 pracoval ve Státním výzkumném ústavu ochrany materiálu.

Luboš Balík je absolventem Střední průmyslové školy stavební v Praze a má oprávnění působit jako interní auditor jakosti. Je ženatý a má 2 děti. Ve volném čase se věnuje především sportům, hře na kytaru a je kapitánem šipkového klubu.

Cushman & Wakefield je největší soukromá firma poskytující služby v oboru komerčních nemovitostí na světě. Byla založena v roce 1917, má 231 kanceláří v 58 zemích a více než 13 000 zaměstnanců. Na český trh vstoupila v roce 1993 a dnes ve své pražské a bratislavské kanceláři zaměstnává 128 lidí.