CCS Česká společnost pro platební karty získala novou posilu. Na nově vytvořenou pozici marketingového ředitele nastoupil k 1. 3. 2011 Marek Paneš (38).

Na starosti bude mít vývoj a zavádění nových produktů a marketingovou podporu karet a telematiky v České republice a na Slovensku.

Marek Paneš přišel do CCS ze společnosti A. T. Kearney, kde působil jako manažerský poradce. Mimo jiné zde řídil strategické projekty zaměřené na poakviziční integraci, organizační transformaci a strategický růst v oblastech utilit, komerčního výzkumu a bankovnictví ve střední a jihovýchodní Evropě.

Marek PanešV minulosti působil například také v ČSOB jako manažerský poradce pro Pobočkovou distribuční síť a pro Strategii a organizaci. Zkušenosti z marketingu a reklamy získal během praxe v reklamní agentuře.

Nový marketingový ředitel CCS vystudoval Slezskou univerzitu v Karviné, titul MBA získal na U. S. Business School v Praze.

Ve volném čase rád cestuje a věnuje se rozhodování softballových zápasů.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru