Největší tuzemská síť čerpacích stanic Benzina testuje od dubna v Česku značky svého majoritního vlastníka, polského koncernu PKN Orlen.
V Praze a dalších městech přemalovala sedm nynějších pump Benzina Plus a Benzina do barev polského Orlenu a značky Star. Ve Velké Dobré, Chomutově a Mnichově Hradišti vznikly z Benziny Plus Orleny, dvě pumpy Star vznikly přebrandováním Benziny v Praze 9 a v Novém Městě nad Metují a Hořicích.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



