Největší tuzemská síť čerpacích stanic Benzina testuje od dubna v Česku značky svého majoritního vlastníka, polského koncernu PKN Orlen.

V Praze a dalších městech přemalovala sedm nynějších pump Benzina Plus a Benzina do barev polského Orlenu a značky Star. Ve Velké Dobré, Chomutově a Mnichově Hradišti vznikly z Benziny Plus Orleny, dvě pumpy Star vznikly přebrandováním Benziny v Praze 9 a v Novém Městě nad Metují a Hořicích.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se