Automobilka Škoda prodala v březnu 85 tisíc vozů. Dosud během jediného měsíce tolik vozů neprodala. Škodovek se za první tři měsíce tohoto roku prodalo celkem 217 tisíc, o 21 procent více než v loňském roce.
 
"Očekává, že i za celý rok 2011 naše prodeje proti předchozímu roku podstatně vzrostou," předpokládá Jürgen Stackmann z představenstva automobilky. Růst podle něj zaznamenávají na všech trzích, nejvíce však v Rusku, Indii a Číně.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se