Nálada v Německu, že odstaví jaderné elektrárny, vydrží do prvního blackoutu, tvrdí v rozhovoru pro HN Martin Pecina, dřívější náměstek ministra průmyslu, šéf Úřadu na ochranu hospodářské soutěže či ministr vnitra v úřednické vládě.
„V okamžiku kdy se Němcům řekne, že když přijde špička, tak se jim budou vypínat velké spotřebiče, a to nejenom bojler, ale i rychlovarné konvice nebo myčky na nádobí, tak lidé tento problém začnou chápat úplně jinak,“ říká v rozhovoru Pecina.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









