Investiční skupina Natland Group by chtěla získat v pražské fotbalové Slavii majoritní podíl. V rozhovoru pro týdeník Ekonom to prohlásil Tomáš Raška, zakladatel, řídící partner a jeden ze dvou hlavních akcionářů Natlandu.
»V první fázi poskytneme peníze na pokrytí okamžitých závazků nutných pro udržení klubu v první lize. Vedle toho se rozběhne hloubková prověrka hospodaření. Sejdeme se s věřiteli i se současnými majiteli. Do měsíce bychom chtěli mít výsledky. Dopadne-li to, jak předpokládáme, převzali bychom v klubu majoritní podíl,« uvedl Raška.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






