Investiční skupina Natland Group by chtěla získat v pražské fotbalové Slavii majoritní podíl. V rozhovoru pro týdeník Ekonom to prohlásil Tomáš Raška, zakladatel, řídící partner a jeden ze dvou hlavních akcionářů Natlandu.

»V první fázi poskytneme peníze na pokrytí okamžitých závazků nutných pro udržení klubu v první lize. Vedle toho se rozběhne hloubková prověrka hospodaření. Sejdeme se s věřiteli i se současnými majiteli. Do měsíce bychom chtěli mít výsledky. Dopadne-li to, jak předpokládáme, převzali bychom v klubu majoritní podíl,« uvedl Raška.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se