Generální ředitel Sazky Aleš Hušák předložil Městskému soudu v Praze reorganizační plán loterijní firmy, která je od konce března v úpadku. Uvedl to v pondělí server Aktuálně.cz, kterému to bez bližších podrobností potvrdil mluvčí Sazky Jan Tuna.
Reorganizace Sazky by měla podle návrhu jejího šéfa Aleše Hušáka spočívat především v restrukturalizaci dluhů, prominutí jejich části a odkladu jejich splatnosti.
Dále by Sazka měla prodat část svého majetku nebo podniku, zajistit financování provozu a provést provozní restrukturalizaci. Vyplývá to z dokumentů zveřejněných v insolvenčním rejstříku. Sazka je od konce března v úpadku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











