Skupina Natland, která slibuje záchranu předlužené fotbalové Slavie, nemá v úmyslu držet klub dlouho. Zástupci Natlandu jednají od pondělí v Londýně s britskými vlastníky Slavie. Získají-li většinu akcií, budou je chtít prodat dál.

,,Nemyslím, že bychom měli majoritu Slavie držet dlouhodobě,“ řekl HN šéf Natlandu Tomáš Raška. Londýnských jednání se účastní i další potenciální investor, ale jeho jméno Natland tají.

Skupina Natland se do záchrany Slavie pustila teprve před necelým měsícem. Tvrdí to alespoň její šéf Tomáš Raška. ,,Už jsme se na její devastaci nemohli dívat. Hodnota značky Slavia je moc vysoká na to, abychom ji nechali zničit," vysvětluje důvody své a svých partnerů.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se