Skupina Natland, která slibuje záchranu předlužené fotbalové Slavie, nemá v úmyslu držet klub dlouho. Zástupci Natlandu jednají od pondělí v Londýně s britskými vlastníky Slavie. Získají-li většinu akcií, budou je chtít prodat dál.
,,Nemyslím, že bychom měli majoritu Slavie držet dlouhodobě,“ řekl HN šéf Natlandu Tomáš Raška. Londýnských jednání se účastní i další potenciální investor, ale jeho jméno Natland tají.
Skupina Natland se do záchrany Slavie pustila teprve před necelým měsícem. Tvrdí to alespoň její šéf Tomáš Raška. ,,Už jsme se na její devastaci nemohli dívat. Hodnota značky Slavia je moc vysoká na to, abychom ji nechali zničit," vysvětluje důvody své a svých partnerů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











