Schůze věřitelů Sazky v Národním domě na Vinohradech dnes napíše další díl zdánlivě nekonečného příběhu Sazka. Drama vrcholí. Ve středu generální ředitel loterijního giganta Aleš Hušák prohlásil, že insolventní Sazka nadále není schopná provozovat loterie.
Právě Hušák, věřitelé i insolvenční správce se na jedné věci shodnou. A sice, že nejlepším řešením pro Sazku by byla její reorganizace. Potíž je v tom, že tím jejich shoda končí. Na tom, jak by měl reorganizační plán se totiž v žádném případě nedohodnou. A z toho rezultuje jediné východisko: konkurz.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










