Po vyplacení lednového jackpotu zbyly Sazce na účtu již pouze "jednotky milionů" korun. Firma nemá na výplatu dalších výher, lidé prakticky přestali sázet. V rozhovoru pro server Aktuálně.cz to řekl generální ředitel Sazky Aleš Hušák. O tom, že firma požádala ministerstvo financí o zastavení losování, Sazka informovala v mimořádném prohlášení již ve středu.
"Nechci být v situaci cestovních kanceláří, které nabírají zájezdy, ačkoliv vědí, že lidi k moři neodvezou. Proto jsem řekl, že už nemáme peníze na další výhry," uvedl Hušák.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








