Po vyplacení lednového jackpotu zbyly Sazce na účtu již pouze "jednotky milionů" korun. Firma nemá na výplatu dalších výher, lidé prakticky přestali sázet. V rozhovoru pro server Aktuálně.cz to řekl generální ředitel Sazky Aleš Hušák. O tom, že firma požádala ministerstvo financí o zastavení losování, Sazka informovala v mimořádném prohlášení již ve středu.

"Nechci být v situaci cestovních kanceláří, které nabírají zájezdy, ačkoliv vědí, že lidi k moři neodvezou. Proto jsem řekl, že už nemáme peníze na další výhry," uvedl Hušák.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se