Šéfování Sazce Aleši Hušákovi rozhodně vynášelo. Jeho měsíční plat ve funkci generálního ředitele činil od roku 2007 930 tisíc, přičemž se každý rok navyšoval o meziroční inflaci, takže loni byl již o více než 100 tisíc korun vyšší. To a další informace vyplývají z Hušákových manažerských smluv, do kterých měly HN šanci nahlédnout.

Manažerská smlouva je datována 17.5. 2007 a smlouva o funkci v představenstvu pochází z 28. května 2008. Součástí manažerského platu byl i 13. a 14. plat ve stejné výši.

Kromě toho bral šéf Sazky peníze i za funkci člena představenstva firmy. Tato měsíční odměna v roce 2008 pak činila 56,4 tisíce korun.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se