Šéf pražské burzy Petr Koblic komentuje plány belgické KBC, stoprocentního vlastníka ČSOB se stoickým klidem a dává najevo, že s novou emisí nikdy příliš nepočítal.
Co pro pražskou burzu znamená, že se na ní pravděpodobně nebude s akciemi ČSOB obchodovat?
Já o ničem takovém nevím. Ve stanovisku vydaném KBC čtu, že rozšiřují možnosti řešení své finanční situace o jiné transakce, ale je tam stále napsáno "úpis akcií dvou bank je stále možností, jak získat kapitál."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









