Konec eurozóny si nikdo nepřeje, proto k němu nedojde. Alespoň to si myslí guvernér České národní banky Miroslav Singer, který byl hostem on-line rozhovoru serveru Patria Online.
,,Nezdá se, že by k něčemu takovému mělo minimálně v řádu let dojít," odpověděl na jednu z otázek týkajících se konce eurozóny Singer. Zároveň zopakoval, že teď zřejmě neexistuje nikdo, kdo by se do měnové unie příliš hrnul.
,,O osudu koruny rozhodnou politici, ale opět se mi nezdá, že by někdo chtěl přinejmenším do ukončení stávajících problémů eurozóny diskutovat vstup."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









