Šestapadesátiletý Thierry Breton, bývalý francouzský ministr financí a šéf Atosu, jedné z největších evropských IT společností, nemá elektronickou korespondenci rád. Už pět let neposlal vnitrofiremní e-mail. A nehodlá na tom nic měnit.
„Pokud mě chtějí lidé kontaktovat, mohou přijít a navštívit mě osobně – nebo mi zavolat,“ řekl nedávno Breton listu The Wall Street Journal.
Způsobil tím značný poprask. „Nečekal jsem takovou publicitu,“ připustil Breton později v rozhovoru s britskou stanicí BBC.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








