Šestapadesátiletý Thierry Breton, bývalý francouzský ministr financí a šéf Atosu, jedné z největších evropských IT společností, nemá elektronickou korespondenci rád. Už pět let neposlal vnitrofiremní e-mail. A nehodlá na tom nic měnit.

„Pokud mě chtějí lidé kontaktovat, mohou přijít a navštívit mě osobně – nebo mi zavolat,“ řekl nedávno Breton listu The Wall Street Journal.

Způsobil tím značný poprask. „Nečekal jsem takovou publicitu,“ připustil Breton později v rozhovoru s britskou stanicí BBC.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se