Americká mediální společnost Central European Media Enterprises ( ), která v tuzemsku vlastní televizi Nova, v loňském roce zvýšila tržby meziročně o 17,3 procenta na 864,8 milionu dolarů (v přepočtu asi 16,2 miliardy korun).

Firma ale loni prohloubila čistou ztrátu z běžné činnosti meziročně o 53,6 procenta ze 116,9 na 179,6 milionu dolarů (3,37 miliardy Kč). CME to ve středu oznámila v tiskové zprávě.

V samotném čtvrtém čtvrtletí CME zvýšila tržby meziročně o 7,6 procenta na 276,9 milionu dolarů. Společnost prohloubila ztrátu na 77,2 milionu dolarů z 25,4 milionu dolarů ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se