V závodě automobilky Škoda ve Vrchlabí vrcholí dokončovací práce v provozech, kde se od léta rozběhne zkušební a na podzim sériová výroba automatických převodovek.
Zároveň se však mezi zaměstnanci šíří velké napětí a nervozita.
Podle posledních informací chce totiž Škoda záhy po zahájení výroby převodovek ukončit ve Vrchlabí montáž aut. Produkce Octavií by se od letošního podzimu soustředila jen na rozšířenou linku v Mladé Boleslavi a Roomster by se na počátku roku 2013 vrátil do závodu Kvasiny, protože jeho produkce ve Vrchlabí je dražší.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









