V závodě automobilky Škoda ve Vrchlabí vrcholí dokončovací práce v provozech, kde se od léta rozběhne zkušební a na podzim sériová výroba automatických převodovek.

Zároveň se však mezi zaměstnanci šíří velké napětí a nervozita.

Podle posledních informací chce totiž Škoda záhy po zahájení výroby převodovek ukončit ve Vrchlabí montáž aut. Produkce Octavií by se od letošního podzimu soustředila jen na rozšířenou linku v Mladé Boleslavi a Roomster by se na počátku roku 2013 vrátil do závodu Kvasiny, protože jeho produkce ve Vrchlabí je dražší.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se