Společným tématem ekonomických blogů, které se jimi vine jako červená nit, je v tomto týdnu bankéř Goldman Sachs Greg Smith. Ten se rozhodl od přední investiční banky po dvanácti letech odejít, protože na to už "neměl žaludek" a napsal o tom dlouhý dopis do New York Times.
Blogy povětšinou Grega příliš nešetří.
Na populárním blogu Marginal Revolution profesor George Mason University Tyler Cowen označil Grega Smithe za ekonomického naivku, který nechce pochopit, jak se obchodování v posledních letech změnilo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









