Server IHNED.cz s cílem poskytnout čtenářům vodítko pro orientaci na akciových, komoditních a měnových trzích a oslovil desítky v Česku působících expertů věnujících se dění na kapitálových trzích.

Výsledkem je HNByznys index pokrývající akcie, typické investiční komodity i nejdůležitější měny.


David Brzek, Fio banka

Ani přes zlepšení marží v poslední době například Unipetrol nedokáže nadále dosahovat provozní ziskovosti a titul bude nadále trpět nezájmem investorů. Nepředpokládám, že by se kurz již delší dobu stagnující u hranice 170 Kč posunul výrazněji nahoru.


Po celkem příznivém prvním čtvrtletí, kdy se napětí na globálních trzích uvolnilo, a to i díky pomoci ECB a zajištění financování Řecka, jsme přitom byli svědky i optimističtějších dat z reálné ekonomiky eurozóny i USA.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.