Dlouholetý náměstek ministra průmyslu a obchodu Martin Tlapa se rozhodl odejít ze státní služby. Opustit svůj post chce k 31. květnu. Rezignační dopis dnes odeslal ministrovi průmyslu Martinu Kubovi.
"Ano, je to tak," potvrdil serveru IHNED.cz Martin Tlapa.
Jak dodal, hlavním důvodem jsou rozdílné představy na "zajištění klíčových priorit ministerstva". "Za mým odchodem je připravovaná reorganizace úřadu, kterou ministr připravuje," upřesnil Tlapa.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












