Dlouholetý náměstek ministra průmyslu a obchodu Martin Tlapa se rozhodl odejít ze státní služby. Opustit svůj post chce k 31. květnu. Rezignační dopis dnes odeslal ministrovi průmyslu Martinu Kubovi.

"Ano, je to tak," potvrdil serveru IHNED.cz Martin Tlapa.

Jak dodal, hlavním důvodem jsou rozdílné představy na "zajištění klíčových priorit ministerstva". "Za mým odchodem je připravovaná reorganizace úřadu, kterou ministr připravuje," upřesnil Tlapa.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se