Španělská vláda zveřejnila podrobnosti k programu úspor, který jí má pomoci snížit do roku 2014 deficit státního rozpočtu pod tři procenta hrubého domácího produktu.

Plán předpokládá, že země do roku 2015 sníží deficit o 56,4 miliardy eur, vedle toho ale bude muset zvýšit i některé daně, patrně z energií. Podrobnosti se objevily na webu tamního ministerstva hospodářství.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se