Společnost ATS-Telcom ví, jak podnikat se státními úřady. Od roku 2006 si za práci pro ně vyinkasovala přes 1,2 miliardy korun. Mezi její zákazníky patří resorty vnitra, obrany nebo zemědělství. Nikdy ale neměla na bedrech tak zásadní úkol, jako je přesun dat do nového registru aut. Vyplývá to z přehledu státních zakázek, který HN sestavily.

Úspěchy ve státní sféře začala ATS-Telcom ve velkém sbírat v roce 2006. Tehdy dostala pět zakázek od ministerstva vnitra, jednu od ministerstva obrany a jednu od vojenské policie. Jejich součet byl 175 milionů.

Firma třeba nakupovala telekomunikační uzly nebo zajišťovala pro resort obrany videokonference v režimu „tajné“. Její činnost se až do letoška točila kolem telekomunikací, a pokud měla firma co do činění se softwarem, spíše radila, jaký pořídit, a pak ho nakupovala.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.