Produkce tuzemských pivovarů v prvním pololetí letošního roku mírně rostla. Podle údajů Českého svazu pivovarů a sladoven členské pivovary, které se na celkové domácí produkci podílejí z více než 90 procent, za prvních šest měsíců uvařily o 1,4 procenta piva meziročně více. Uvedl to dnes výkonný ředitel svazu Jan Veselý. Na mírném růstu produkce pivovarů se podle Veselého podílel zejména zvyšující se výroba mixů piva a limonád a návrat turistů do Česka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








