Do zahraničí se má dostat víc českého zboží. Hlavně z dílen malých a středních firem. To je jedním z cílů exportní strategie ministerstva průmyslu a obchodu.

"Chceme zpřístupnit služby malým a středním podnikům. Potřebujeme, aby se víc českých firem, které o to mají zájem, mohly zapojit do exportu," řekl na páteční tiskové konferenci ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba.

 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se