V polovině července oznámila společnost KIT Digital přesun centrály z Prahy do New Yorku. Ještě ten den potvrdila i informace o stažení svých cenných papírů z pražské burzy.

Firma tehdy uvedla, že se její akcie budou v Praze "ještě nějakou dobu obchodovat" a po ukončení mise v ČR budou i nadále k dispozici investorům v USA. Plán na to - dostat do letošního pololetí akcie firmy do Londýna - tak asi padl.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se