V polovině července oznámila společnost KIT Digital přesun centrály z Prahy do New Yorku. Ještě ten den potvrdila i informace o stažení svých cenných papírů z pražské burzy.
Firma tehdy uvedla, že se její akcie budou v Praze "ještě nějakou dobu obchodovat" a po ukončení mise v ČR budou i nadále k dispozici investorům v USA. Plán na to - dostat do letošního pololetí akcie firmy do Londýna - tak asi padl.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










