Celkové roční příjmy z odtahů by v Praze mohly přesáhnout sto milionů, zůstane-li počet odtahů stejný jako dnes. "Cena za odtahy se nezvyšovala jedenáct let," zdůrazňuje pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS).

Hlavní město se navíc chce zbavit závislosti na soukromé firmě, kterou si nyní na většinu odtahů najímá. Svoboda doufá, že město by mohlo mít odtahový byznys zcela ve svých rukou do dvou let.

 

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se