Celkové roční příjmy z odtahů by v Praze mohly přesáhnout sto milionů, zůstane-li počet odtahů stejný jako dnes. "Cena za odtahy se nezvyšovala jedenáct let," zdůrazňuje pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS).
Hlavní město se navíc chce zbavit závislosti na soukromé firmě, kterou si nyní na většinu odtahů najímá. Svoboda doufá, že město by mohlo mít odtahový byznys zcela ve svých rukou do dvou let.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









