Má pro firmy smysl vystavovat na veletrhu, nebo jde o skomírající marketingovou metodu? Názory se liší, faktem ale zůstává, že osobní setkání se zákazníky a konkurencí nemůže nic nahradit. Protože během ekonomické krize řada firem na účast na veletrzích rezignovala, lákali dosud někteří organizátoři vystavovatele zajímavými bonusy.
O rady, jak se na veletrh připravit a jak se na něm chovat, abyste z něj jako vystavovatelé získali co nejvíce, se podělili lidé s mnohaletými zkušenostmi z mnoha veletrhů v Česku i v cizině.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








