Na brněnském strojírenském veletrhu zpovídal IHNED.cz ředitele prodeje Siemensu Jiřího Karase.
Pokolikáté už vystavujete na strojírenském veletrhu?
Tohle je 54. ročník a Siemens tu byl zatím pokaždé. Asi nejsme jediní s takovou účastí, ale určitě jedni z mála.
Tak to určitě za ta léta pozorujete nějaký trend. Jak se veletrh vyvíjel?
Trend jednoznačně kopíruje vývoj ekonomiky. Projevuje se to v účasti na veletrzích a struktuře vystavovatelů, které jsem na veletrhu viděl.
My, jako Siemens, se považujeme za firmu, která má na veletrhu své partnery, výrobce obráběcích strojů. Jsme zde pro naše zákazníky jakýmsi partnerem, zázemím, a chápeme to jako společnou aktivitu. Oni vystavují stroje osazené našimi řídicími systémy a my na veletrhu ukazujeme nové systémy, kterými pak v budoucnu vybavují své stroje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









