Vodafone měl opět problémy se svou sítí. Tento týden už podruhé. Tentokrát nefungoval v Plzni a okolí. Na facebookovém profilu firmy si na špatné služby stěžovali desítky nespokojených zákazníků.
"Bylo by fajn, kdyby Vodafone využil sociální síť k tomu, aby lidi informoval o výpadcích sítě, o jejich příčinách a o předpokládané době nápravy," psal například Ivan Mledonov.
Někteří zákazníci si dokonce stěžovali, že jim volání nefunguje už několik dní. "Jak mi vysvětlíte už čtvrtý den bez sítě?" Ptala se na Facebooku například Karolína Klimešová.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












