Do soutěže o dostavbu Temelína, ze které jsme byli vyřazeni, se chceme vrátit, říká Luc Oursel, generální ředitel francouzské firmy Areva.

Budeme si kvůli tomu stěžovat u českého antimonopolního úřadu. A když to nepomůže, tak i v Bruselu, zdůrazňuje v exkluzivním rozhovoru pro HN.

ČEZ vyřadil Arevu ze soutěže o dostavbu Temelína na začátku měsíce, prý pro nesplnění zadání, a odmítl její odvolání.

 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se