Za necelé dva měsíce bude regulace nájmů v Česku již historií. Regulované nájemné bylo ukončeno na konci roku 2010 na většině území republiky včetně Ostravy a Ústí nad Labem, letos končí proces deregulace v ostatních krajských městech včetně Prahy a v menších městech Středočeského kraje. Od 1. ledna 2013 tak bude výše nájemného ve všech bytech, tedy i těch doposud regulovaných státem, na dohodě mezi vlastníkem domu a nájemníkem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









