Miliardy na švýcarských účtech pocházející z privatizace Mostecké uhelné společnosti stále nejsou pro Česko ztracené. Úředníci, kteří mají na starosti vymáhání českých nároků, potvrdili, že se o peníze přihlásí v soudním procesu s bývalými manažery firmy.

Škoda, o kterou se česká strana přihlásí, je vyšší než tři miliardy, které vyčíslili Švýcaři. Rozhodně ale nepůjde o celých 14 miliard zmrazených na účtech.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se