Miliardy na švýcarských účtech pocházející z privatizace Mostecké uhelné společnosti stále nejsou pro Česko ztracené. Úředníci, kteří mají na starosti vymáhání českých nároků, potvrdili, že se o peníze přihlásí v soudním procesu s bývalými manažery firmy.
Škoda, o kterou se česká strana přihlásí, je vyšší než tři miliardy, které vyčíslili Švýcaři. Rozhodně ale nepůjde o celých 14 miliard zmrazených na účtech.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









