Kaleil Isaza Tuzman, který stál v čele KIT digital do března 2012, odmítá pochybení nastíněná ve středeční zprávě společnosti a chce stát v čele skupiny kupců, která by celou firmu odkoupila při ceně 3,75 USD za akcii.

Napsal to v pátečním dopise představenstvu KIT digital jako významný akcionář a zástupce společnosti KIT Capital.

„Snahy společnosti KIT digital přiřknout její současné problémy předešlému managementu jsou nepodložené,“ uvedl v dopise Kaleil Isaza Tuzman v reakci na dřívější vyjádření KIT digital.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se