Největší tuzemský výrobce vín, Bohemia Sekt, chce letos prodat 11,5 milionu lahví sektů a šumivých nápojů, tedy stejně jako loni.

Z toho devět milionů lahví by měly být sekty, jejichž prodej za letošních deset měsíců vzrostl o pět procent a kopíroval růst celého domácího maloobchodního trhu.

Rozhodne ale tradičně prosinec, kdy chce firma prodat nejméně 2,5 milionu lahví.

"Už od října zásobujeme všechny hlavní obchodní řetězce na českém trhu a pracujeme v prodloužených směnách, počítáme také se zapojením víkendových směn. Jsme připraveni na mimořádné směny ve výrobě i expedici i mezi Vánoci a Silvestrem," uvedl.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se