Vlastní sídlo u finských Helsinek prodal výrobce mobilních telefonů Nokia.
Ještě před pár lety světový lídr mobilních telefonů se zbavuje majetku, aby získal nutně potřebné nové peníze. Firmě se zatím nedaří dostat z mínusu.
Za svou centrálu u moře v Espoo získala Nokia 170 milionů eur. Budovu ze skla a oceli, která vznikla v polovině 90. let, koupila realitní společnost Exilion.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










