Vlastní sídlo u finských Helsinek prodal výrobce mobilních telefonů Nokia.

Ještě před pár lety světový lídr mobilních telefonů se zbavuje majetku, aby získal nutně potřebné nové peníze. Firmě se zatím nedaří dostat z mínusu. 

Za svou centrálu u moře v Espoo získala Nokia 170 milionů eur. Budovu ze skla a oceli, která vznikla v polovině 90. let, koupila realitní společnost Exilion. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se