Televize Nova v těchto dnech vyjednává se zadavateli reklamy. Největší tuzemská televizní stanice totiž od Nového roku uplatňuje nové obchodní podmínky, na které si mnozí inzerenti stěžují.

Nově totiž mají dvě možnosti - buď se zavážou k dlouhodobé smlouvě na několik měsíců až rok, a získají záruku nejnižší ceny, nebo mohou podstatně dráž prostor nakupovat na základě měsíčních kontraktů.

"Změna obchodní politiky byla letos poměrně razantní," připouští v rozhovoru pro IHNED.cz generální ředitel Novy Jan Andruško.

Šéf Novy i nadále tvrdí, že žádné ústupky jeho televize dělat nebude.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se