Světový průmyslový gigant Eaton Corporation chce ze svého evropského inovačního centra v Roztokách u Prahy vytvořit líheň budoucích technických talentů, které by se podílely na vývoji inovací pro světový trh.

"O tomto centru uvažujeme jako o mikrokosmu technického talentu pro naše současné i budoucí odborníky," potvrzuje v rozhovoru pro IHNED.cz technický ředitel Eaton Corporation Ram Ramakrishnan.

Firma zde proto úzce spolupracuje s Českým vysokým učením technickým (ČVUT) v Praze a s Vysokým učením technickým (VUT) v Brně.

Současné prostory teprve rok starého inovačního centra v Roztokách jsou ale provizorní, firma v tuto chvíli hledá vhodné umístění pro výstavbu nové budovy, kde by na vývoji nových inovací mělo pracovat až 300 vysoce kvalifikovaných lidí. Centrum jich nyní má zhruba 25.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.