Alexandra Korman, viceprezidentka pro rezidenční zákazníky ve společnosti T-Mobile, změnila zaměstnavatele, zamířila do poradenské společnosti Fincentrum.

"V T-Mobile kromě jiného vedla i projekt, na základě kterého se měl tento operátor stát (a nakonec se i stal) tržní jedničkou," zmiňuje důvod angažování Korman její nový šéf – Petr Stuchlík.

Manažerka podle něj plně zapadá do konceptu Fincentra, které nedávno oznámilo svůj plán stát se do roku 2017 jedničkou na tuzemském trhu finančního poradenství – v Česku i na Slovensku.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se