Alexandra Korman, viceprezidentka pro rezidenční zákazníky ve společnosti T-Mobile, změnila zaměstnavatele, zamířila do poradenské společnosti Fincentrum.
"V T-Mobile kromě jiného vedla i projekt, na základě kterého se měl tento operátor stát (a nakonec se i stal) tržní jedničkou," zmiňuje důvod angažování Korman její nový šéf – Petr Stuchlík.
Manažerka podle něj plně zapadá do konceptu Fincentra, které nedávno oznámilo svůj plán stát se do roku 2017 jedničkou na tuzemském trhu finančního poradenství – v Česku i na Slovensku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










