T-Mobile nebude podle svého nového marketingového ředitele Jana Stanka dělat u příležitosti představení nových „neomezených tarifů“ samostatnou velkou kampaň.
Namísto toho zařadí do stávající kampaně, známé jako „Skokani po sezóně“ nebo „Lázně“, nový spot na téma neomezených tarifů. Ten bude opět režírovat Jakub Kohák v produkci společnosti Savage. Přibudou nové vizuály určené pro venkovní reklamu a pro inzerci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










