T-Mobile nebude podle svého nového marketingového ředitele Jana Stanka dělat u příležitosti představení nových „neomezených tarifů“ samostatnou velkou kampaň.

Namísto toho zařadí do stávající kampaně, známé jako „Skokani po sezóně“ nebo „Lázně“, nový spot na téma neomezených tarifů. Ten bude opět režírovat Jakub Kohák v produkci společnosti Savage. Přibudou nové vizuály určené pro venkovní reklamu a pro inzerci.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se