Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

vylepšili jsme portál

Více benefitů za stejnou cenu!

ProByznys.info nyní nabízí nové praktické nástroje, které mohou firmám především pomoci získat nové zákazníky. (Více zde)

Přístup k nástrojům získáte po registraci a zaplacení předplatného (od 700 Kč).

Abyste nekupovali zajíce v pytli můžete si nástroje vyzkoušet v rámci registrace zdarma.

PŘEHLEDNĚ: CO VŠE
PORTÁL NYNÍ NABÍZÍ

Máte pocit, že papírovým pohlednicím odzvonilo? Společnost iGATE si myslí opak a naopak věří v jejich nový boom. Na český trh uvedla mobilní aplikaci Postisimo, která umožňuje zaslat skutečnou papírovou pohlednici s vlastním motivem až do poštovní schránky.

Pohlednici uživatel vytvoří z uložených obrázků nebo fotografií přímo v chytrém mobilním telefonu nebo tabletu. V aplikaci pak už jen vyplní nebo vybere z adresáře poštovní adresu a napíše libovolným písmem text o maximální délce 400 znaků.

Adresát i odesílatel může být z jakékoliv země světa, podle nastavení telefonu se nastaví i jazyk aplikace, která je dostupná ve 12 jazycích. Provozovatel garantuje doručení pohlednice do tří pracovních dnů. Celková cena činí 29 Kč včetně tisku a doručení na klasickém pohlednicovém papíru. 

„Okamžitě po zaplacení jde pohlednice do tisku. Poté ji obratem zašleme na zvolenou adresu. Lidé se proto již nemusejí bát, že jejich pohlednice z dovolené dorazí do schránek až po návratu domů,“ říká Pavel Kalčev, marketingový ředitel společnosti iGATE.

Zbývá vám ještě 40 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se