Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

Společenská odpovědnost (CSR) je v Česku stále na okraji současných společenských zájmů. V hlavní míře společnosti část svého zisku uvolňují zpět do místní komunity formou dárcovství nebo dobrovolnických či charitativních programů. K udržitelnému rozvoji, který by vytvořil vzájemnou hodnotu jak pro firmu, tak pro společnost, to má daleko.

Pro generaci lidí právě vstupujících na pracovní trh je společensky odpovědné chování firmy často jedním z rozhodujících kritérií při výběru zaměstnavatele. Kvalita programu CSR a možnost se do něj zapojit patří mezi očekávané zaměstnanecké benefity.

Společnosti, kde CSR je součástí celkové firemní strategie, mají její koncept detailně rozpracovaný a provázaný s firemními hodnotami a interními a externími procesy.

Proč by pro vás mělo být odpovědné chování vůči společnosti důležité a do kterých oblastí firemní kultury by mělo směřovat, vás seznámíme v následujícím článku.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 50 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.