Jan Andruško končí ve funkci generálního ředitele TV Nova. Podle oficiálního vyjádření opouští Andruško funkci dobrovolně. O jeho sesazení se přitom spekulovalo už delší dobu.

Podle informací IHNED.cz nesouhlasil s konceptem o budoucím směřování televize, který mu CME představila.

Andruško skončí v televizi v závěru října. Už nyní ho ale nahradil někdejší výkonný ředitel televize David Stogel. Bude zastávat post zástupce generálního ředitele. Tento Američan má za sebou přes 20 let zkušeností z televizního prostředí ve střední a východní Evropě.

Na Nově také působil v letech 2005 až 2011 jako programový ředitel. Pro skupinu CME pracoval i v Polsku, Německu či Rumunsku.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se