Jisté úroky státních dluhopisů si Češi znovu nenechali ujít. Vánoční emisi “vykoupili“ s třítýdenním předstihem. K dostání byly přitom teprve od pondělí.

Ministerstvo financí oznámilo, že už ve středu padla hranice patnácti miliard - tedy částka, za níž chtěl úřad dluhopisy vydat. Původně lidé z ministerstva počítali, že budou tyto cenné papíry nabízet až do konce listopadu.

Poslední den pro podávání žádostí o úpis bude ve čtvrtek 7. listopadu. Objednané dluhopisy musí lidé zaplatit do pěti pracovních dnů od ukončení upisovacího období - tedy do 14. listopadu 2013.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se