Veřejně přístupná panelová diskuse s názvem Lidé jako klíč k úspěšnému podnikání se koná v úterý od 14 do 15.30 hodin v Kongresovém centru České národní banky.

Diskusi uvedou předsedkyně The Bata Shoe Foundation Sonja Bata a guvernér České národní banky Miroslav Singer. Řečníky budou předseda představenstva společnosti Nestlé Peter Brabeck-Letmathe a zakladatel headhunterské společnosti Bubenik Partners Jan Bubeník.

Moderátorem diskuse bude redaktor Hospodářských novin Daniel Anýž, IHNED.cz je mediálním partnerem akce.

Kromě veřejně přístupné diskuse se ještě 4. března od 19 hodin uskuteční v Rytířském sále Senátu ČR přednáška Petera Brabecka-Letmatheho s názvem Vytváření společných hodnot – pragmatická cesta k zodpovědnému kapitalismu za účasti první místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Aleny Gajdůškové, Sonji Bata a Petra Sáhy. Vstup na přednášku v Senátu je jen na pozvánky.

ŽIVĚ obě akce můžete sledovat zde:

 

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily v Hospodářských novinách. Těšit se můžete na texty Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje Jan Kubita.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru