Vydavatelství Economia uspořádalo kulatý stůl na téma: Cesta na vrchol kariéry z pohledu mužů a žen. Významný český manažer a šéf firmy Galvamet Aleš Šlechta diskutoval společně se dvěma dámami – majitelkou firmy Siko Jaroslavou Valovou a členkou představenstva Plzeňského Prazdroje Drahomírou Mandíkovou. Diskutovali o začátcích své kariéry a o tom, jaké šance a výhody či nevýhody mají při cestě na vrchol muži a ženy. 

Aleš Šlechta například pořídil do podniku hospodyni. Deset žen, které u něho v podniku se 60 zaměstnanci pracují, může kdykoliv přinést prádlo na žehlení, nechat si od hospodyně nakoupit nebo pohlídat děti, když potřebují vyřídit něco důležitého.

„Nemám ale rád umělé měnění světa, ženy podle mne mají zůstat ženami a muži muži, protože když řeknete ženě ,vzmuž se‘, je to divné, ale zkuste říct muži ,zženšti se‘. Dámy, nechtějte, aby byli muži zženštilí,“ usmívá se šéf firmy, jež loni získala prestižní ocenění TOP Odpovědná malá firma, které uděluje odborná platforma Byznys pro společnost.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 30 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.