Boom s přílivem nových zákazníků zažila Lufthansa v Česku před několika lety. I tak jich ale z Prahy do Mnichova či Frankfurtu létá každým rokem o něco více, loni to bylo 1,2 milionu pasažérů.

Ředitel Lufthansy pro střední Evropu Ofer Kisch sice v rámci firemní strategie tají hospodářská čísla jednotlivých zemí, ale v rozhovoru pro IHNED.cz naznačil, že v Česku vidí potenciál pro další rozvoj byznysu.

"Vždy si v rámci Česka prověřujeme více možností. V posledních dvou třech letech jsme uvažovali pouze o letech z Prahy, ale zemi i jejím městům se daří a začínáme vnímat nové trhy, jako je třeba Brno," popisuje Kisch, který vede Lufthansu ve střední Evropě od roku 2010.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.