Středoevropská developerská společnost Orco, kterou ovládá český miliardář Radovan Vítek, oznámila, že zahajuje proces stahování svých akcií z pražské burzy. Podle prohlášení na stránkách centrály je důvodem tohoto kroku nízká likvidita na pražském regulovaném trhu.

Přesnější informace o průběhu stahování z burzy zatím společnost nezveřejnila. "Dokončení procedury delistingu záleží na regulatorních a právních podmínkách. Přesné načasování a další detaily oznámí společnost později," píše se pouze v oficiálním prohlášení.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se