Středoevropská developerská společnost Orco, kterou ovládá český miliardář Radovan Vítek, oznámila, že zahajuje proces stahování svých akcií z pražské burzy. Podle prohlášení na stránkách centrály je důvodem tohoto kroku nízká likvidita na pražském regulovaném trhu.
Přesnější informace o průběhu stahování z burzy zatím společnost nezveřejnila. "Dokončení procedury delistingu záleží na regulatorních a právních podmínkách. Přesné načasování a další detaily oznámí společnost později," píše se pouze v oficiálním prohlášení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




