Boom skončil. Počet změn dodavatelů elektřiny a plynu klesá, a většina bývalých dravců tak musí měnit svou strategii.
"Chceme se přeměnit z akviziční firmy ve společnost, která hýčká své zákazníky," říká v rozhovoru pro HN Aleš Graf, majitel jednoho z největších alternativních dodavatelů energií, firmy Centropol.
Zákazníci nespokojení s dominancí firem jako ČEZ, E.ON či PRE u elektřiny a RWE s E.ON u plynu již od nich odešli a nyní na trhu probíhá normální konkurenční boj.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












