Boom skončil. Počet změn dodavatelů elektřiny a plynu klesá, a většina bývalých dravců tak musí měnit svou strategii.

"Chceme se přeměnit z akviziční firmy ve společnost, která hýčká své zákazníky," říká v rozhovoru pro HN Aleš Graf, majitel jednoho z největších alternativních dodavatelů energií, firmy Centropol.

Zákazníci nespokojení s dominancí firem jako ČEZ, E.ON či PRE u elektřiny a RWE s E.ON u plynu již od nich odešli a nyní na trhu probíhá normální konkurenční boj.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se