Nové Centrum paliativní péče, které začíná fungovat v Praze jako unikátní projekt v celém regionu střední a východní Evropy, zprostředkuje zkušenosti mezi lékaři, vědci a veřejností. Paliativní péče je přístup zaměřený na zvyšování kvality života pacientů a jejich rodin v situaci, kdy čelí život ohrožující nemoci.

Činnost centra odstartuje 2. října odborné sympozium. Přijedou světové kapacity v oboru, například Sheila Payne, prezidentka Asociace paliativní péče z Velké Británie, a profesorka Claudia Bausewen, vedoucí katedry paliativní medicíny Ludwig Maximilians University z Německa.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se