Nové Centrum paliativní péče, které začíná fungovat v Praze jako unikátní projekt v celém regionu střední a východní Evropy, zprostředkuje zkušenosti mezi lékaři, vědci a veřejností. Paliativní péče je přístup zaměřený na zvyšování kvality života pacientů a jejich rodin v situaci, kdy čelí život ohrožující nemoci.
Činnost centra odstartuje 2. října odborné sympozium. Přijedou světové kapacity v oboru, například Sheila Payne, prezidentka Asociace paliativní péče z Velké Británie, a profesorka Claudia Bausewen, vedoucí katedry paliativní medicíny Ludwig Maximilians University z Německa.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








