Dražby finančních úřadů lákají stále více dražitelů
Vzhledem ke stoupajícímu zájmu ze strany dražitelů bude v průběhu příštího roku zaveden nový systém elektronických dražeb.
Jejich výhodou bude především možnost nakupovat z domova nebo z kanceláře.
Dražit se bude v online po vyplnění potřebné registrace.
Chcete v Google upřednostnit články Hospodářských novin?
Sledovat
Upřednostnit
Zbývá vám ještě 95 % článku
Nebo zkuste
předplatné bez reklam a s mobilní aplikací za 80 Kč.
Máte již předplatné?
Přihlaste se
[name_short]
[notes.note_1]
[notes.note_2]
[name]
[notes.note_1]
[email]
Přihlášený uživatel
[number]
Platnost do: [valid.month]/[valid.year]
Možnost kdykoliv zrušit
Upozornění 2 dny před automatickou obnovou předplatného
Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.
Beru na vědomí, že budu dostávat obchodní sdělení, týkající se objednaných či obdobných produktů a služeb společnosti Economia, a.s. Odmítnout zasílání
Můžete si prohlédnout kompletní nabídku,
která obsahuje předplatné i na delší období a tištěné vydání.
Jste přihlášený
Pokud potřebujete poradit, napište nám, nebo zavolejte na +420 217 777 888.
Pokud potřebujete poradit, napište nám, nebo zavolejte na +420 217 777 888.
Zaujal vás článek? Pošlete odkaz svým přátelům!
Tento článek je zamčený. Na tomto místě můžete odemykat zamčené články přátelům, když si pořídíte předplatné.
Téma: finanční úřad
Některé účetní firmy často odmítají spolupracovat s – většinou – ženami působícími na digitální platformě OnlyFans. Vadí jim sexuální obsah, možné daňové komplikace i nízká finanční gramotnost klientů. Další ale naopak vidí v...
23. 7. 2026 ▪ 4 min. čtení
Po téměř desíti letech příprav finanční správa otočila: nový daňový informační systém za miliardy nebude potřeba
15. 7. 2026 ▪ 5 min. čtení
AI „tipař“ pro berňák. Stát vyostřuje boj proti krácení DPH, na podezřele levné zboží upozorní umělá inteligence
13. 4. 2026 ▪ 3 min. čtení
Téma: finanční úřad
Má dáti – dal ve světě porna. Jaká úskalí provází danění příjmů z OnlyFans a proč je někteří účetní odmítají?
Některé účetní firmy často odmítají spolupracovat s – většinou – ženami působícími na digitální platformě OnlyFans. Vadí jim sexuální obsah, možné daňové komplikace i nízká finanční gramotnost klientů. Další ale naopak vidí v...
23. 7. 2026 ▪ 4 min. čtení
Po téměř desíti letech příprav finanční správa otočila: nový daňový informační systém za miliardy nebude potřeba
15. 7. 2026 ▪ 5 min. čtení
AI „tipař“ pro berňák. Stát vyostřuje boj proti krácení DPH, na podezřele levné zboží upozorní umělá inteligence
13. 4. 2026 ▪ 3 min. čtení
Vybíráme z HN
Německý podvodník s větrem, který napálil i ČEZ, utekl z vězení. Poslal pozdrav z Moskvy
V Berlíně se z vycházky nevrátil do vězení šestatřicetiletý podnikatel Hendrik Holt. Ten je známý jako „Windkraft-Schwindler“, tedy...
31. 8. 2026 ▪ 3 min. čtení
Finanční trhy (4. 9. 2026)
4. 9. 2026 ▪ 1 min. čtení
Imperium sine imperatore aneb Byrokracie není nepřítel, je to duše Evropy
Evropa dnes stojí sama. Ne zcela bez spojenců: NATO trvá a Spojené státy nadále poskytují Evropě jadernou i konvenční oporu. Ale poměr sil a...
4. 9. 2026 ▪ 4 min. čtení






